27 Şubat 2015

TTNET'in Nakil Yapamaması!

15.02.2015 tarihinde yapmış olduğum nakil başvurusu bugün 26.02.2015 olmasına rağmen hala sonuçlandırılmadı.
Üstelik ne çağrı merkezinden ne ilçe müdürlüğünden sağlıklı bir yanıt alamıyorum. Firma mensubu personeller dahi neden olduğunu bilmiyorlar sorunun. Sorun çözülmezse diğer servis sağlayıcıya geçmeyi planlıyorum, zira taahhüt ile ilgili çeşitli avantajlar sunmaktalar.

Ozgur 218 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Mart 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Şubat 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön