TTNET'in Müşterisine Verdiği Değer!

Fatih B. |

Nisan 2015'de Hiper Hızla Uç kampanyasından yararlanmak için TTNET'ten abonelik başlattım. İlk faturam geldiğinde faturayı ve gerekli belgeleri gereken yere göndermem gerekiyordu. Fakat TTNET'in akıl almaz sistemi bana bir türlü e-fatura mı gönderemedi. 3 kere arayıp talep etmeme rağmen fatura elime ulaşmadı ve nihayetinde ben uçak bileti kampanyası için geç kaldım.

Konuyla ilgili TTNET'i aradığımda, ses kayıtlarının incelenmesi için süre gerektiğini söylediler. Şikayetimi 9 Mayıs'ta yaptım ve 2 Haziran'da TTNET'ten aranıp, uçak bileti kampanyasının bittiğini ve hiçbir şekilde yardım edemeyeceklerini söylediler. Böyle bir saygısızlık olur mu? 31 Mayıs'a kadar halletseydiniz o zaman.

Etiketler :

Fatura Gönderimi Kampanyadan Faydalanamama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Temmuz
  15:53

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • Fatih B.
  26 Haziran
  12:03

  23 Haziran 2016! \' dan önce dönerseniz iyi olur... .

 • 23 Haziran
  09:47

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.