27 Ocak 2014

TTNET'in Müşterisine Olan Kötü Yaklaşımı

TTNET firmasına peşin olarak ödemiş olduğum ve karşılığında hizmet almadığım paranın iadesini 3 aydan uzun süredir sağlayamıyorum. Aşağıda belirtiğim şikayet numarasında daha detaylı bilgiler mevcut. Sikayetvar ailesinden bu şikayeti yayınlamalarını veya daha önceki şikayetimi yeni tarihli ve cevaplanmadı olarak güncellemelerini rica ediyorum. Şikayet No : 2116881

Özgür 47 Okunma

Cevaplar

 • Özgür 10 Şubat 2014

  TTNET'in müşteri hizmetleri anlayışının oldukça zayıf olduğunu düşünüyorum.

 • Özgür 10 Şubat 2014

  İki şikayet ve aylar sonra TTNET işlemimi gerçekleştirmiştir. Konu ile ilgili TTNET'in müşteri hizmetleri anlayışının oldukça zayıf olduğunu düşünüyorum. Ancak buradan Şikayetvar ailesine teşşekkür etmek istiyorum. Daha önce ürün inceleme konusunda oldukça aktif kullandığım bu faydalı site, şikayet durumunda ne kadar etkili bir yöntem olduğunu şahsıma kanıtlamıştır. Umarım firma baskısı altında kalmadan bu yapıyı devam ettirebilirsiniz. Sesimizin duyulmasındaki katkınız için tekrar teşşekkür eder başarılarınızın devamını dilerim.

 • Türk Telekom Temsilcisi29 Ocak 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi27 Ocak 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön