29 Ağustos 2013

TTNET'in Müşteri Kaybetme Çabaları!

TTNET internete 3 ağustos tarihinde başvurmuştum. 3 ağustos tarihinden bu yana internetim bağlanamadı. Modem ekibi gelip fiberde sorun var fiber ekibi gelecek diyor. Fiber ekibi gelip yaptık modem ekibi gelecek diyor.

Müşteri hizmetlerine en az 10 defa şikayet bildiriminde bulunduk. Müşteri hizmetlerinin saygısız konuşmalarını bir kenara bıraktık başvurumuzun TTNET tarafından 4 gün önce iptal edildiğini duydum.

TTNET internet ekibi benim başvurumu iptal ediyor ve bana haber vermiyor. Bu nasıl müşteri memnuniyeti anlayışıdır? Ve neden iptal olduğu bilgisine ulaşamıyorum Türk Telekom müdürlüğüne gitmeliymişim? Ben 1 aydır bütün işlerimden kalıyorum. Bunun bedelini kim ödeyecek?

Mustafa 34 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Mustafa30 Ağustos 2013

    Biz bu bilgilendirmeyi 1 aydır bekliyoruz hala gördüğümüz bir hareketlilik yok .

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön