27 Ağustos 2013

TTNET'in Mükerrer Hat Bağlantısı Ve Haliyle Faturası!

Haziran sonunda Hiper internet başvurusu yaptım. Türk Telekom - TTNET bayisi bana 48 saat içinde aktivasyon mesajı gelmezse mağdur olmamam adına ilk girişi iptal edip, yalın internet girişi yapacaklarını söyledi. 48 saat içinde aktivasyon mesajı gelmedi ve bayi yeni talep girişi yaptı. Ancak iki hattın da aktivasyonu yapıldı.

Konu ile ilgili Yenişehir Telekom'a gidip hat iptali yaptım ve tarafıma fatura yansıtılmaması ile ilgili bir dilekçe bıraktım ancak tarafıma 173,39 TL'lik bir fatura yansıtılmış. Bayi ve Türk Telekom - TTNET arasındaki bu durumdan dolayı tarafıma fatura yansıtılması anlaşılır bir durum değil. Acilen iptali konusunda gerekli işlemleri rica ederim aksi takdirde adli yollara başvuracağım.

Nesin 82 Okunma

Cevaplar

  • Nesin02 Eylül 2013

    Aradan geçen süreye rağmen hala tarafıma dönüş yapan yok. herhangi bir bilgi veren de yok.. siz siz olun, akıllı olun TTNET ve Telekomdan uzak durun..

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected]ail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön