27 Ağustos 2013

TTNET'in Kör Kuyularında "Nakil İşlemi"!

19 Ağustos 2013 Tarihinde Datça TTNET Bayisi'nden nakil başvurusunda bulundum (Datça TTNET Bayisi ile hiçbir sorun olmadığı gibi son derece iyi hizmet verdiklerini belirtmeliyim) İşlemlerim yapılırken Nakil işleminin en az "2" en fazla "8" iş günü içinde tamamlanacağını belirttiler.

Aradan Birkaç gün geçtikten sonra TTNET Müşteri hizmetlerini aradım. Müşteri temsilcisi ile yaptığım görüşmede nakil işleminin henüz beklemede göründüğünü ve belirtilen süre içinde tamamlanacağını söyledi. Fakat bundan sonra yaptığım aramalardan da bir yanıt alamadığım gibi halen internet hizmetinden yararlanamamaktayım. Bu konuda TTNET Müşteri hizmetleri hiçbir şekilde net bilgi verememektedir.

Selcuk 106 Okunma

Cevaplar

 • Selcuk28 Ağustos 2013

  TTNET' in verdiği yanıt doğru bilgileri içermemektedir. Gönderdikleri iletide nakil işlemlerimin başlamış olup yakın zamanda internet hizmetinden yararlanacağım bilgisidir. Ayrıca TTNET in şikayetlere vermiş oldukları yanıtlar kalıplar halinde ve birbirinin hemen hemen aynıdır. Sorunum kendi kişisel girişimlerimle çözülmüş olup TTNET 'in müşteri hizmetlerinin hiç bir katkısı olmamıştır. Ayrıca TTNET' in "Şikayetvar' ı da ciddiye almadığını ve şikayetleri bir iki satır kalıp tümcelerle geçiştirdiğini düşünmekteyim. Ve ayrıca 9 gün boyunca hizmet almadan geçen sürenin faturama yansıtılmamasını önemle belirtmek isterim. Not: TTNET faturalandırma hakkında bana bilgi vermelidir. Aksi halde konuyu ilgili tüketici mahkemelerine taşıyacağımı bildirmek isterim Saygılarımla Selçuk Soyalp

 • Türk Telekom Temsilcisi28 Ağustos 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Selcuk27 Ağustos 2013

  Kişisel girişimlerim sonucu kendilerinev ulaştığım Muğla TTNET İl Müdürlüğünde Telefona çıkan görevli bayan (adını unuttum) Datça Telefon Müdürlüğünde Görevli Ahmet bey' in yardımlarıyla Bu gün İnternet hizmetinden yararlanmaya başladım. Hizmet kalitesi, Kurumsal kimliği ve bireysel katkılarıyla verdiği hizmetten dolayı Datça TTNET Bayii Çağlar Öztürk'e Yaklaşık 9 gündür sorunumu çözemeyen TTNET Müşteri Hizmetlerinden sonra kendilerine müracaat ettikten 2 ya da 3 saat sonra İnternet'imin çalışması na neden oldukları için ve Kurumsal kimliği, hizmet kalitesi ve kişisel destekleri sayesinde Datça Telefon Müdürlüğünde bulunan Ahmet bey'e ve Muğla Türk Telekom İl Müdürlüğünde görevli (telefonu ilk açan) Adını unuttuğum bayan'a Çok teşekkür ederim. Not: Üzülerek belirtmeliyim ki, TTNET Müşteri hizmetleri sorun olduğunda çözme konusunda son derece bilgisiz, çözümsüz ve yetersiz kalıyor. Hiçbir yetki verilmemiş müşteri temsilcileri eli kolu bağlı sadece not alıp arıza bildirdik demenin ötesine geçemiyorlar. Eğer ben 9 gün bekledikten sonra Muğla İl Müdürlüğünü aramasaydım ve orada görevli (Telefonları yanıtlayan) hanım işini iyi yapan biri olmasaydı, TTNET' in "Kör kuyuları"nda ( Müşteri Hizmetlerinde) boğuşup duruyor olacaktım) Son olarak TTNET 9 Gün boyunca abana hizmet vermemiştir. Bu TTNET'in kendi hatalar zincirinden kaynaklanmaktadır. Ve 9 gün vermediği hizmetin faturasını bana yansıtmamalıdır. Saygılarımla Selçuk Syalp

 • Türk Telekom Temsilcisi27 Ağustos 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön