28 Mayıs 2015

TTNET'in İşgüzarlığı.

Yaklaşık 3 senedir TTNET müşterisiyim. Ödemelerim banka talimatlı olup düzenli olarak yapılmaktadır. Geçen sene 12. ayda evime icra dairesinden bir tebligat geldi ve borcun eylül ayı faturasının ödenmemesinden olduğu söylendi. Borcu ödemeye gittiğimde benden 50 TL'lik fatura için 300 TL avukatlık ve gecikme faizi istendi. Bunun üzerine faiz ve avukatlık ücretlerine itiraz ederek dilekçemi dosyaya bıraktım. Bugün evime TTNET antetli bir kağıda yazılmış borç ve faizlerin ödenememesi halinde polis eşliğinde hacze gelineceğini bildiren tehdit dolu bir mektup gönderilmiş. 3 senedir düzenli ödeme yapan müşterine bir yazı yazmak ya da telefon açmak bu kadar mı zor?

Metin 116 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Haziran 2015

    Müşterimiz ile 03.06.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön