11 Nisan 2013

Ttnet'in İşgüzar Personelleri!

Ttnet şubat ayı bizi arayıp Biri Net olan internet sağlayıcımızın taahhüt süresinin dolduğunun var olan kampanyalarıyla ttnete geçebileceğimiz söylendi üstelik bu arama bir kaç kez tekrarlandıktan sonra kabul ettik ve Ttnet'e geçtik. Ttnet'e olan güvenizimden dolayı biri neti arayıp taahhüt süremizin dolup dolmadığını teyit etmedik çünkü ttnet dolmuştur bilgisini vermişti bize 1 ay erken taahhüt süremizi bozdurmuşlar ve Biri Netten toplam 250 tl lik bir fatura çıktı.

Modem ücreti vs. ttnet aradığımızda hiç bir şekilde ilgilenmeyeceklerini gayet saygısız bir elemanları olan müşteri temsilcisi S**** bey tarafından iletildi. Ses kayıtları ne diye var aramalarını dinlemelerini istedik yapmadılar.

Semra 29 Okunma

Cevaplar

 • Türk Telekom Temsilcisi18 Nisan 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Semra 16 Nisan 2013

  dün gene 15/04/2013 ttnetten aradınız ve yanılgıyla geçmiş olduğumuz ttnete , diğer internet sağlayıcınızla sürenz doldu bize geçmek istermisiniz diye sordunuz. ve burdan yazmış olduğum şikayetime hala cevap vermiyorsunuz. nihayetinde tüketici hakem heyetine ordanda mahkemeye gideceğimizi bildiririm. umarım en kısa zamanda tüm bunalara gerek kalmadan sorunu çözersiniz.

 • Semra 11 Nisan 2013

  İLK ARAMADADA KAYIT OLUŞTURUYORUZ DENMİŞTİ.ANCAK İKİNCİ ARAMAMDA '' KONUYLA İLGİLENİLMEYECEĞİ'' BİLGİSİ VERİLDİ. SES KAYITLARINDA ARATTIĞINIZ ARKADAŞIN VERDİĞİ BİLGİLER MEVCUTTUR. .ÖNCELİKLE TTNET DEN BEKLEMEDİĞİM BU DAVRANIŞLARIN BİR YALNIŞ ANLAMADAN İBARET OLDUĞUNU DÜŞÜNMEK İSTEMEKTEYİM.

 • Türk Telekom Temsilcisi11 Nisan 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön