14 Eylül 2013

TTNET'in İnternet Hızı Çok Düşük Bağlantım Sürekli Kopuyor!

TTNET''in verdiği internet hızı çok düşük. Sözleşmede 8 mbps internet diye yazıyor ama internet hızımız şu ana kadar 1.75 mbps'yi bile geçmedi. Sürekli bağlantı kopma sorunlarını saymıyorum bile.

Her bağlantı koptuğunda 444 0 375'i sürekli aramak zorunda kalıyorum. Her seferinde aradığımızda hızımızı 0.43 mbps ye düşürüp telefon hattımızın bu hızı desteklediği söylüyorlar.

Önceden spitter bozuk dediler 2 defa splitter değiştirdik sonra modeminiz bozuk dediler gittik
92 TL'ye AirTies 5341 modem aldık. Bu seferde telefon hattımızın bu hızı desteklemediğini söylüyorlar.

Böyle giderse Savcılıktan gerekli ses kayıtlarını alıp TTNET'i tüketici hakları mahkemesine şikayet etmek zorunda kalacağım!

Mustafa 62 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa 16 Eylül 2013

    ttnet artık güvenimi sarstı bi daha ttnet almam

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön