19 Aralık 2014

TTNET'in İnsanları Mağdur Etme Çabaları!

Yaklaşık 3 ay önce yalın internet kullanmak üzere abone oldum. Evi boşaltmak zorunda olduğum içinde aboneliği iptal etmek istediğimi belirttim lakin benden 450 TL iptal bedeli ödememi istediler. Ben mevcut kalan faturalarımı ödedim lakin bu parayı ödemeyi reddediyorum.

Digiturk bile iptal ettirmek istediğimde benden 150 TL para talep ettiler. Yarın tüketici haklarına gideceğim. Yazık ki senelerdir sizin internetinizi kullanıyoruz ve hala başka bir evde mevcut aboneliğim bulunuyor. Onu da iptal ettirmek istesem kim bilir ne paralar isteyeceksiniz...

Gökhan 333 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan 21 Aralık 2014

    mevcut diğer aboneliğim sona erdiğinde bir daha asla TTNET kullanmayacağım.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Aralık 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Aralık 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön