TTNET'in İlgisizliği Sayesinde 40 Gündür İnternetim Bağlanamadı!

Ragıp E. |

Türk Telekom'a kayıtlı 252-2621609 no'lu telefon ve internet aboneliğimi 02.08.2013 tarihinde iptal ettirdim. 2 gün sonra TTNET müşteri hizmetlerinden, ısrarla tekrar abone olmam istendi, telefonsuz ADSL aboneliği ve bir yıl süreli uygun bir tarife önerildi. 6.8.2013 tarihinde "1848045931 hattınız kullanıma açılmıştır" mesajı geldi.

Müşteri hizmetlerini aradım, telefon hattımın olmadığını nasıl böyle bir işlem yaptıklarını sordum, kayıt alındı. Birçok kere müşteri hizmetlerinden form dolduruldu. Sonuç ne hat var, ne de yanıt.
Bana zorla yeniden abone olmam için çağrıda bulunuldu, ama ilgilenen yok. Zaten zamanında buradaki elemanlarınız problemi çözseydi, aboneliklerimi iptal zorunda kalmazdım.

Dr. Ragıp Esener

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Çağrı Merkezi Sorun Çözme Üyelik / Paket Başvuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ragıp E.
  02 Ağustos
  09:46

  Geri zekalı, hiçbir iş yapmadan, yapar gibi görünerek beni taciz eden TTNet elamanlarımdan bıktım. İşlerimin yoğunluğu nedeni ile şu ana kadar haklarında yasal yola başvuramadım.

  Size yazdığım mesajdan sonra, 10 defadan fazla arıza servisinden aranarak, arızanın ne olduğu soruldu. Arıza değil, hat bağlamadıkları için hattımın olmadığını söyledim, onlardan bir şey beklemediğimi ilettim.

  24.07.2014 tarihinde son ödeme tarihi geçmiş 6 faturam ve 145,25 TL borcum olduğunu 10 gün içinde ödemediğim takdirde (olmayan hattımın) iptal edileceği ve icra işlemi başlatılacağını bildiren mektup aldım.

  Lütfen işini yapmadığı gibi olmayan hat için para talep eden bu şirkete karşı yardımcı olunuz
  Saygılarımla,
  Dr Ragıp Esener

 • Ragıp E.
  20 Eylül
  19:25

  Yaptıkları hiçbir işlem yok, arada bir arayıp hizmetin açılıp açılmadığını bana soruyorlar, kendi haberleri yok.

 • 17 Eylül
  17:41

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 16 Eylül
  13:30

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.