01 Ekim 2014

TTNET'in İlgisizliği.

12.09.2014 tarihinden bu yana çağrı merkezine bıraktığım arıza kaydı ve şikayet kaydının haddi hesabı yok. Tahmin bile edemezsiniz. Artık çağrıya bağlanmam bile engellenip telesekreterin laflarını dinlemek zorunda bırakılıyor. Probleminiz çözüldüyse 1 çözülmediyse 2 falan filan.

Elit hizmet olarak verilen randevuya gelmedikleride cabası. Hizmet akışı sağlanamıyorsa bu işi yapmanın anlamı yok. Hukuki işlemlere başlayacağımı belirtmek istiyorum. Çünkü burası bir işyeri ve internet kullanımı yapamadığımızdan ötürü iş kaybı yaşıyoruz. Umarım Superonline firmasına geçerken TTNET''i iptal ettiğimden dolayı bana cezai bedel sunarlar. Mahkemede işim kolay olur.

Emre 1.510 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Ekim 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Ekim 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön