07 Mayıs 2013

Ttnet''in İlgisizliği!

Ben 4 yıllık ttnet abonesiyim, kotalı internet paketi kullanmaktaydım. Fakat kota aşımlarında faturalar ölçüsüz ve fahiş değerlerde artmaktaydı. Bunun üzerine ttnetin sınırsız pakedine üye olmak amacı ile 02.05.2013 tarihinde Gaziosmanpaşa telekom müdürlüğüne baş vurup 3'lü avantaj pakedine geçmek istediğimi belirttim. Kaydım alındı fakat bu gün 07.05.2013 olmasına rağmen hiç bir dönüş olmadı firma oldukça ilgisiz. Pardon 1 kez aradılar, mevcut bir kampanyaya başvurduğumu bilmeyen ttnet satış elemanı, bana yeni bir kampanya anlatmaya kalktı.

Oğuz 35 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde ilgili birim tarafından bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön