02 Ekim 2015

TTNET'in İlgilenmemesi!

25 Mart 2015 tarihinden beri bıraktığım internet problemi kaydı halen çözülmemiştir. Müşteri hizmetlerini aradığımda sürekli aynı kelimeleri söyleyerek beni geçiştirmelerinden sıkıldım bir çözüm bulamıyorlarsa hattımı kapattıracağım. .!

Hamit 23 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Ekim 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Hamit 02 Ekim 2015

    Müşteri Hizmetlerini aradığımda aynı kelimeleri Söyleyerek beni 25 Mart'tan bu yana oyaladılar halen aynı şeyleri söylüyorsunuz.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön