19 Aralık 2014

TTNET'in Hizmetlerinden Hiç Memnun Değilim, Çok Yavaş!

Ekim ayında başvurduğum nakil başvuruma hala cevap alamadım. Yetkililer sürekli beni oyalıyor, bu hafta yapılacak, haftaya yapılacak, hafta sonu yapılacak diye diye tam Aralık ayının 20'si geldi yeni yıla gireceğiz ama bu Türk Telekom'un yavaşlığı nedeniyle hala internete bağlanamadım. İndirimli sürem bitti! Taahhüdümden gidiyor ve bu benim suçummuş gibi bana indirimli süreniz bitti diyecekler! Buradan yetkililere duyuruyorum benim sorunumu çözün artık!

Gürbüz 62 Okunma

Cevaplar

  • Gürbüz 23 Aralık 2014

    Sorunum hakkında daha hızlı çözümler üretmesini beklerdim ancak çözüm bile ortaya konmadı. Hiçbir gelişme olmadı sorunumla ilgili.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Aralık 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Aralık 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön