20 Ocak 2014

TTNET'in Hizmetinden Yararlanamadım!

Kasım ayında TTNET'e evime internet almak için başvurdum. Uzun bekleyişler sonucu evime internet bağlanmadı. Gidip sebebini soruşturduğumda adresimde keşif yapılıp TTNET alt yapısının olmadığı bu yüzden internet bağlanılamayacağı bilgisini aldım. Hatta 2013 yılı içinde alt yapı probleminin çözülemeyeceği 2014'de de proje çıkarsa yapılacağı gibisinden beni ümitsiz bırakan bir açıklama yapıldı. Bu yüzden ben de gidip başka bir şirketten 12 ay taahhütlü 3G'li internet aldım.

Ne var ki 15 gün sonra öğrendim ki üst kattaki komşum evine -benim evimden bile çeken- TTNET interneti almış, çektirmiş, kullanıyor. Adresim: Abdülhamit Han Mah. Orkide Sok. Polat Apt. No** Aziziye/Erzurum

Hurşit 74 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön