24 Temmuz 2014

TTNET'in Hizmetinden Memnun Kalmadım.

Siz nasıl bir firmasınız. Çalışanlarınızı bilmem ama şu altyapı tamamen fiyasko. Profesyonel olarak espor yapıyorum ve artık bıktım sizin sorununuzdan. Günde 10-15 kere internetin komple gitmesi pingin sürekli 100 150 civarlarında olması, aradığımda sadece geçici çözümler sunan müşteri hizmetlerinizde cabası.

Gerçekten parayla rezil olmak böyle birşey. Aylık 80 90 lira fatura ödeyip böyle kötü bir hizmet almak gerçekten üzüyor. Buna çözüm bulamazsanız bırakacağım ve bütün heryere yazacağım. Çevremede söyleyeceğim. 80-90 lira ödeyip böyle kötü bir hizmet almak üzücü.

Kerem 85 Okunma

Cevaplar

  • Kerem24 Temmuz 2014

    Aradığınızda söylediniz: Problem bilgisayarınızdan bizden değil. ÇOK KOMIK

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Temmuz 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Temmuz 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön