27 Ağustos 2013

TTNET'in Hizmet Kapama Açma Bedeli Mantıksızlığı!

Temmuz döneminden önce ki ödenmemiş üç adet faturamız vardı ve bunların ikisinin ödemesini gerçekleştirdim ve bir adet faturayı da daha sonra ödedim fakat bir yanlışlıktan dolayı günü geçmiş en eski fatura değil de tutarı yüksek en güncel fatura ve ondan bir önceki fatura ödenmiş.

Hiçbir ödeme yapmamış olsak hizmet bedeli adı altında hat kapama açma diye lanse ettiğiniz ücreti yansıtmanızı anlayacağız da, iki faturayı ödemişiz zaten. Bu ücret ne diye yansıtılıyor? İkincisi kesinlikle bir hizmet kesintisi yaşamadık kesildiği iddia edilen hattımızdan mobil olarak bile hizmet alabiliyorduk. Kesmeyi bile başaramadığınız hattan açma kapama bedeli almak da neyin nesi TTNET? Ücretin iptalini istiyorum.

Merve 44 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön