27 Ağustos 2013

TTNET'in Hizmet Ağı Çok Sıradan!

Ben Şanlıurfa ilinde yaşıyorum. 12.08.2013 günü Şanlıurfa'da bulunan bir TTNET bayisinden adsl ve telefon hattı almak için müracaatta bulundum. Aradan 16 gün geçmesine rağmen ne adsl bağlantım yapıldı nede tarafıma herhangi bir bilgilendirme yapıldı.

4440375 nolu müşteri hizmetlerinizi 3 defa aradım 3 defa şikayet kaydım alındı fakat bunların hiçbirisi sonuç vermedi ve tarafıma herhangi bir bilgilendirme yapılmadı. Şikayetlerim sonuçsuz kaldı. TTNET'in bu kadar sıradan bir hizmet ağı olduğunu öğrenmiş oldum.

Ayrıca 1 yıl taahhüt verdim ve bu taahhütümü geri almak istiyorum. Zaten siz telefon ve adsl hattımı bağlayana kadar taahhüt sürem dolacak gibi.

Sezai 50 Okunma

Cevaplar

  • Sezai09 Eylül 2013

    Ben Şanlıurfa ilinde yaşıyorum. 12.08.2013 günü Şanlıurfa'da bulunan bir TTNET bayisinden #adsl ve telefon hattı almak için müracaatta bulundum. Aradan 16 gün geçmesine rağmen ne #adsl bağlantım yapıldı nede tarafıma herhangi bir bilgilendirme yapıldı. 4440375 nolu müşteri hizmetlerinizi 3 defa aradım 3 defa şikayet kaydım alındı fakat bunların hiçbirisi sonuç vermedi ve tarafıma herhangi bir bilgilendirme yapılmadı. Şikayetlerim sonuçsuz kaldı. TTNET'in bu kadar sıradan bir hizmet ağı olduğunu öğrenmiş oldum. Ayrıca 1 yıl taahhüt verdim ve bu taahhütümü geri almak istiyorum. Zaten siz telefon ve #adsl hattımı bağlayana kadar taahhüt sürem dolacak gibi. Bu şikayetimi 27 Ağustos 2013 günü yapmıştım bana gelen cevap şu: Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. Ama tarih 09 Eylül 2013 olmasına rağmen halen benim ADSL ve telefon hattım bağlanmış durumda değil,işin tersi hat ve ADSL yi kapattırmak için müşteri hizmetlerini aradığımda işleminiz beklemede hattınız aktif olmadığı için kapatamıyoruz cevabını aldım,hem çok komik,hemde çok rezil bir durum.TTNET den bi cevap bekliyorum 2014'e kadar ADSL ve telefon hattım bağlanırmı?Yoksa 2015 yılının ilk aylarına kalırmı?

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön