15 Ekim 2014

TTNET'in Haksızlığı.

2013 Aralık ayında yan bina inşaatı yıkımı sebebiyle internet kesildi. Kablolarda sorun oluştuğunu düşünerek müşteri hizmetlerine durumu bildirdim. Teknik servis yollayacaklarını söyledi. 2 gün gelmeyince tekrar aradım. O esnada komşulardan da şikayetlerin gittiğini öğrendim. Tekrar birini yollayacaklarını ilettiler.

Yaklaşık 10 gün geçmesine rağmen kimse gelmedi, aramadı. Ocak 2 kez yine arayarak durumu bildirdim ve en son yine yollayacaklarını iletmelerine rağmen 25 Şubat gibi aradım ve durumu tekrar anlattım artık sizden hizmet almak istemiyorum. Bu kadar ay mağdur ettikleri yetmez gibi 2 gün önce mektup geldi .24. 07. 2014 tarihli 4 aylık fatura ödemesi yapmam istiyorlar.

Büşra 1.112 Okunma

Cevaplar

 • Büşra 22 Ekim 2014

  Gerekli bilgilendirme şu şekilde ise haklılar ben hatalıyım..Biz dışarıya kadar gelir tamir ederiz ,Ama biz bilmiyoruz kim müdahale etti ya da edildi mi??Bina içi sizin sorumluluğunuzda.Ekipler dışarıdan müdahale etmişler bir daha arayıp şikayet etseydiniz arıza kaydı oluştursaydınız ..Defalarca arayıp kayıt oluşturup çözümlenemeyen sorunum için daha kaç defa aramam gerekliydi bilmiyorum... Bakın size bir tavsiye şikayet kayıtlarının peşini takip edip müşteri memnuniyetini sorgulayın biraz...Bosh markası Teknik servis geliyor 2 gün içinde arayıp değerlendirme yapıyorlar arızanız giderildi mi,memnun musunuz diye...Siz defalarca aranıp kayıt açılıyor utanmadan saçma cevaplar veriyorsunuz kurumsallığınıza yakışıyor mu ??

 • Türk Telekom Temsilcisi17 Ekim 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Büşra 17 Ekim 2014

  TT NET tarafından aranıp şikayet sitesine bildirmişsiniz dediler.Birkez daha sorunu bayana anlattım ve 5defa arıza kaydı açtırmış olmama rağmen aldığım cevap ilginç.Evet 25 Şubatta en son arıza kaydı bırakmıssınız ekiplerimiz bina dışına kadar işlem yaparlar gerisi sizin sorumluluğunuzda ,kimse çalısma yapmadı her gün arayıp mesaj mı bırakmam gerekiyordu yapmayın Allah aşkına yaaa bana biri bunun Türkçe mealini açıklayabilir mi?Bu neyin mantığı?Mahkemede arayacağım hakkımı...

 • Türk Telekom Temsilcisi16 Ekim 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön