22 Ocak 2014

TTNET'in Haksız Para Kazanma Yöntemi

Ben 8 ocak tarihinde TTNET abonesi oldum. Bugün ayın 22 sı. halen ne internet ne de telefon hizmeti alamıyorum. Defalarca şikayette bulundum, yazdım aradım ancak ne arayan ne gelen var. Bugün iptal etmek için çağrı merkezini aradım iptal talimatı verdim. Bana yaklaşık 270 tl gibi bir fatura çıkacağı söylendi. Efendim modem parası bağlantı parası vs vs kalemler. Ben artık bunlara diyecek laf bulamıyorum.

Almadığım hizmetten dolayı bana bu fatura gönderilecekmiş. İnternet hizmetini veremeyen firma modemini zorla satıyor bana. Böyle bir şeyi kabul etmediğimi söyledim.modemi bayinin geri almayacağı söyleniyor. Ben ilk defa TTNET'e bulaştım ama bulaşmaz olsaydım diyorum.

Mahkemelik olacağız artık.

Mesut 47 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön