27 Ocak 2014

TTNET'in Habersiz Yaptığı Nakil İşlemi

Kasım ayında TTNET' te bir nakil işlemim oldu. Nakil işlemi aralık ayında gerçekleşti. 11.01.2014 tarihinde benim iznim olmadan hattım tekrar eski adresime nakil işlemi görmüş. TTNET müşteri hizmetle ile konuyu görüştüm Beni Türk Telekoma yönlendirdiler. Ancak benim sözleşmem Türk Telekom ile değil TTNET iledir. Gerekçeleri Alt yapıyı Türk Telekom'un sağlamasıdır. Ben hizmeti başka firmadan alsaydım.

Yer yer onlarda Türk Telekom'un alt yapısını kullanmasına rağmen beni Türk Telekom ile muhatap etmezlerdi .Buna rağmen Türk Telekom Bursa Nilüfer müdürülüğüne gittim. Hatalarını kabul ettiler. Fakat almış olduğum hizmeti kullanamamaktayım.

Türk Telekom ve TTNETin büyük ayıbıdır.

Faruk 83 Okunma

Cevaplar

 • Faruk01 Nisan 2014

  Ah ah ttnet :) yerin dibine batasın.Su Sözleşmem bitsede kurtulsam sizden

 • Faruk30 Ocak 2014

  Nasıl Kısa bir zaman ise..! Her gün aynı kelimeler hani papağana öğretirsiniz ya sizlerede katıldığınız seminerlerde bu cümle öğretildi sanırım.

 • Türk Telekom Temsilcisi28 Ocak 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Faruk27 Ocak 2014

  Ayın 21ınden bu gune hıc bir donus yasanmamıştır.Bırakın 7/24 musteri anlayışını...!Ben sayenizde şirket epostalarmı evimden okuyamıyorum.Şirket müsterimize geç cevap dönmem yüzünden bir işi kaçırmış bulunmaktayım.Vermiş olduğunuz daha doğrusu veremediğiniz hizmet ayıplı bir hizmet olduğunu kabul ederek..Size verdiğim taahütün silinerek ayıplı hizmetinizi geri iade etmek istiyorum. Müşteri hizmetleriniz artık telefonumu yuzumu kapatmaya başlamıştır.

 • Türk Telekom Temsilcisi27 Ocak 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön