18 Aralık 2013

TTNET'in Gelmek Bilmeyen Arıza Ekibi!

En az 50 sefer hız sorunu ile ilgili aramama rağmen hiçbir gelişme yok. Ekipleri bilgilendirdik diyor her telefon açışımda ama gelen giden yok. 16 eylülde abonesi olduğum hattı kapattırmak istiyorum. Bu sefer bana 350 lira fatura çıkardılar. Taahhüt ettikleri 20 mb fibernet hizmetini alamadığım için hizmeti kapattırmak için resmen haraç alacaklar neredeyse.

Ayrıca TTNET arıza bölümünde bulunan bir personeli var akıllara zarar. Telefonda iletişim aynen şu şekilde "bir numara söyle diyor " ne numarası diyorum ", sen bir numara söyle" diyor. Sanki benim asker arkadaşım. O derece lakayt, numarayı ne için soruyorsun diyorum vs.

TTNET'ten aldığım hizmeti herkese anlatıyorum.

Bülent 44 Okunma

Cevaplar

  • Bülent19 Aralık 2013

    ttnet düşmanıma tavsiye etmem

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Aralık 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Aralık 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön