19 Mart 2013

Ttnet'in Eski Müşterilerine Hiç Opsiyonu Kalmamış!

Ttnet'in 24 ay taahhütlü kampanyasından faydalanmaktayım. Ttnet Müşteri hizmetlerini aradığımda 12 aylık indirimli kullanım süremin bittiği bu aydan itibaren 39 TL'lik fatura bedelinin 63 TL'ye çıktığını, ayrıca geriye kalan 12 aylık süre içerisinde abonelikten çıkarsam 1 yıllık taahhüt bedeli için 240 TL fark alacaklarını söylediler.

Bu 63 TL'lik bedele ek olarak bir de kullanmadığımız ev telefonunun ücretini eklersek en az 80 TL'ye hızını bir türlü yükseltemedikleri internet'i kullanmak zorunda bırakıyorlar. Ttnet'in benim gibi eski müşterilerine hiç mi opsiyonu kalmadı? Yeni abonelerden bile bu kadar ücret talep edilmiyor. Alternatif çözümlere bakacağız artık.

Muhammet 21 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; müşterimizin probleminin ADSL hattının bağlı olduğu Telekom Müdürlüğünce giderildiği ve problem ile ilgili bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön