03 Eylül 2013

TTNET'in Dünyayı Çevrelediğiniz Altyapıdan Bizim Mahalleye de Yapın!

Altyapınız ile bütün dünyayı çevrelediniz, reklamlara güzel para harcıyorsunuz. Fakat benim kendi memleketimde neden yeterli altyapı çalışması yok? Uzun zamandır internet kullanıcısıyım ama yıllardır aynı kalitesizlikte internet kullanıyorum. Verdiğim paranın karşılığını da tam olarak alamıyorum.

70 TL fatura ödememe rağmen hala altyapı çalışması ile ilgili somut bir çalışma yok. Konuyla ilgili daha önce TTNET ve Türk Telekom'u aradığımda dilekçe yazmamı söylediler. Özel sektörde hizmet almak için neden ayrıca bir çaba harcamam gerekiyor? Bırakın dünyadaki altyapıyı düzenlemeyi de biraz kendi ülkenizle ilgilenin!

Fatih 21 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön