26 Mart 2013

Ttnet'in Çıldırtan Hizmeti!

V********'ten aldığım internet hizmeti sık sık koptuğu için daha büyük bir firma olan Ttnet'e abone oldum. Ama Ttnet beni bin pişman etti. V********'te yaşamadığım sıkıntıyı Ttnet 5 gündür yaşatıyor. Aboneliğim başladığı 5 günden bu yana İnterneti kullandığım gün sayısı sadece 1,5 gün. Hep arıza Hep arıza. Defalarca aradım ama arızayı bir türlü gidermediler. Devamlı oyalıyorlar. Artık arızayı çözeceklerine dair inancım kalmadı.

Tuncay 26 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; ilgili birim tarafından bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Tuncay26 Mart 2013

    Arıza giderilmedigi gibi kesinlikle en ufak bir bilgi vermek için aramadilar

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön