03 Mayıs 2013

Ttnet'in Büyük Sorumsuzluğu!

Arkadaşlar ben taşındığımız için 26 Mart Ttnet'e nakil işlemi için başvurdum. Birkaç gün içerisinde gerçekleşeceğini söylediler, fakat bugün, yani 2 Mayıs tarihinde bile nakil işlemim tamamlanmış değil. 38 gündür (evet yanlış duymadınız, Otuzsekiz) bu işlem bir türlü gerçekleşemedi gitti.

Abartmıyorum, 10 kez aradım, 6-7 kez arıza kaydı oluşturup ve her seferinde arıza takip numarası aldım. Sadece 1 kez arandım (1 ay önce), onda da derste olduğum için meşgule atmak zorunda kaldım. Sonrasında defalarca aradım ama, nafile...

Yaklaşık 1,5 aydır internetim yok evde, bu nasıl bir sorumsuzluk siz düşünün.

Şafak 32 Okunma

Cevaplar

 • Şafak04 Mayıs 2013

  Peki o attığınız maili ben niye göremiyorum?

 • Türk Telekom Temsilcisi03 Mayıs 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Şafak03 Mayıs 2013

  Şikayet tarafınıza zaten 30 gündür ulaşıyor, dalga geçer gibi şu yazıyı kopyalamayın bari!

 • Türk Telekom Temsilcisi03 Mayıs 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön