03 Nisan 2013

Ttnet'in Bulduğu Arıza Yanlış!

Ttnet ekibi internet kopma sorunumun ethernet kartından olduğunu söyledi, fakat bilgisayarı bilgisayarcıya verdim ve denemeler yaptı ve herhangi bi sıkıntı olmadığını gördü. Sorunum eski bilgisayarım internetim çalışıyor belli bi süre sonra yavaşlamaya başlıyor, yeni bilgisayarımda ise sürekli kopmalar yaşıyorum, başka bir modem denedim. Bir kaç gün kopmadı fakat akşamları internetim kopmaya başladı tekrardan. Ttneti aradığımda ise kopmayı onların görmediklerini söylediler. İşin içinden ne ben çıkabildim ne de Ttnet ekibi bir çare bulabildi!

Ergin 21 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön