TTNET'in Bir Türlü Başaramadığı Nakil!

Mahmut G. |

12 Ağustos tarihinde müşteri hizmetlerinden başka bir ilden naklimi istedim 20 Ağustos'ta hala nakil gelmedi müşteri hizmetlerini aradım hattınız aktif şikayetinizi kayda aldım dedi 21 Ağustos'ta tekrar aradım nakil işleminiz 13 Ağustos'ta iptal edilmiştir dedi teknik bir sorundan dolayı başvurunuzu yeniden alalım dediler sıkıntı bizde olduğu için nakilinizi bir an önce yapacağız dedi tarih 25 Ağustos internet hala yok hangi çağda yaşıyoruz anlamadım.

Bunun üstüne bide 14.99 TL nakil ücreti bide kullanmadığım günlerin ücretini alacaklar. Büyük firmayız diye övünen internet sağlayıcının durumu işte bu. Nakil iptal oluyor haberimiz yok ama saçma sapan kampanyalar için olsa kırk kere ararlar.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Devir/Nakil

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Ağustos
  15:00

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 25 Ağustos
  11:33

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.