18 Aralık 2013

TTNET'in Bir Ayda Bağlayamadığı İnternet!

1 ay önce İnternet bağlanması için başvurdum. Hala internet bağlanmadı. TTNET müşteri hizmetlerini arıyorsunuz sistemde sorun var daha sonra arayın. Mail atıyorsunuz 1 günde dönüş yapacağız. Ne 1 günü 1 ay oldu dönen yok, 2013 Türkiye'sinde bilişim çağında İstanbul gibi bir metropelde 1 ayda internet bağlayamayan bir TTNET, bu kurum devletteyken daha iyiydi. Özel sektör daha iyi hizmet vermesi Müşteri memnuniyetini göz önünde tutması gerekirken maalesef muhatap bulamıyoruz ve hala bekliyoruz.

Engin 60 Okunma

Cevaplar

 • Engin 26 Aralık 2013

  Sorun hala çözülmedi,aradılar bakıyoruz dönücez dediler,hala bakıyorlar hala dönmediler ve hala İNTERNET yok.

 • Türk Telekom Temsilcisi25 Aralık 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Engin 23 Aralık 2013

  ŞİKAYET HALA ÇÖZÜLMEDİ,ŞİKAYETVAR'A YAZDIKTAN SONRA 1 HAFTA GEÇTİ HALA İNTERNET BAĞLANMADI,BAĞLANCAĞINA DAİR VEYA SORUNUN NE OLDUĞUNA DAİR TARAFIMA HİÇ BİR BİLGİ VERİLMEDİ.

 • Engin 19 Aralık 2013

  SİZE İLETMİŞ OLDUĞUM ŞİKAYETE İSTİNADEN DÖNÜŞ YAPILDI,İLGİLENİYORUZ DÖNÜŞ YAPICAZ DENDİ,SANKİ YENİ BİR ŞEY İCAT EDİYORLAR,MİLYONLARCA ABONESİ OLAN İNTERNET BAĞLANTISINDAN İSTİYORUM BEKLİYORUM,HALA BEKLİYORUM.

 • Türk Telekom Temsilcisi18 Aralık 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön