06 Ocak 2014

TTNET'in Bayisi Yanlış İthamda Bulundu!

6 Aralık 2013 tarihinde TTNET adına Antalya Extra Telekom'dan aradılar. TTNET'ten arıyoruz dediler. Ben de TTNET genel merkezi zannederek kabul ettim. Benden başvuru için bilgileri aldılar iki hafta sonra internetim açıldı ve 3.hafta içinde modem ve sözleşme kargoyla evime geldi ama kargocu sözleşmeyi bana imzalatıp tekrar almayı unutmuş. Beni 3 ocakta 0216 405 2072 nolu telefondan bir bayan arayarak baki bey siz kargocuya zorluk çıkartmışsınız diyerek iftira atarak beni suçlu duruma düşürdü.

Ben de hayır öyle değil, kargocu bana bir şey demedi, kargoyu bıraktı gitti dedim. Sonra yüzüme kapattı telefonu. Numara ve tarih belli telefon kayıtları belli bu şubeden şikayetçiyim.

A.baki 789 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön