25 Aralık 2013

TTNET'in Bağlantı Sorunu ve Çözümsüzlüğü!

Kasım ayı içerisinde TTNET tarafından aranıp kullanmış olduğum 8mbps hız yerine TTNET'e 16 mbps hıza aynı ücrette geçebileceğimi söylendi. Şartları konuşup santralin ve hattımın 14-15 mbps hızı desteklediği söylendi ve geçiş işlemlerini başlattım. kullanmaya başladığım 29 kasımdan itibaren sürekli hız problemi ve bağlantı kopması yaşamaktayım. Müşteri hizmetlerindeki kayıtlarda 30a yakın kayıt yapmışımdır.

Arızalardan birinde santral ekipleri tarafından aranarak hattımın 8 mbps desteklediği ve 16 mbps hıza devam etmem durumunda bağlantı kopmasının sürekli olacağı söylendi. en son 24.12.2013 21:00 civarı aradığımda mt tarafından aynı bilgi verildi. Şu anda internet bağlantm hala yok.
Mt geçiş yapmadan önce aradığı ve 16 mbps desteklediğini söylediği telefon kayıtları elimde var.

Ayrıca elinizde herhangi bir yazılı sözleşmede bulunmamakta ve beni gayri resmi ve yanlış beyanla üye yapmış bulunuyorsunuz. Mağduriyetimin giderilmesi hususunda gereğini rica ederim.

Sinan 52 Okunma

Cevaplar

  • Sinan 29 Aralık 2013

    henüz hiçbir dönüş yapılmadı yalandan bi mail atmışlar inceleniyor diye

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Aralık 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Aralık 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön