17 Ocak 2014

TTNET'in Arızalara Müdahalesi Çok Başarısız

TTNET yalın hipernet abonesi oldum ve 1 hafta internetsiz kaldım. Sonuç TTNET sistemlerinde hattımızda fibernet olduğu gözüküyor denildi ama bize gelen kutuda fibernet yoktu ve gelen Türk Telekom yetkilileri ne bize ne TTNET'e haber vermediğinden 1 hafta internetsiz kalıyoruz. Kendi çabamızla Türk Telekom Keçiören Ufuktepe'ya gittiğimizde oradan bunları öğreniyoruz ve tekrar yalın 8 e çekiyoruz çalışmaya başlıyor.

Aradan 2 ay geçiyor ve bize gelen kutunun fibernet yapıldığını öğrendikten sonra tekrar yükseltiriyoruz. Tekrar aynı sorun yine var TTNET'i arıyoruz yine ynı olay arıza kaydı arıza kaydı başka birşey yine yok 3 gündür internetsiziz. Acil sorunun çözümünü bekliyoruz.

Bayram 61 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön