31 Ağustos 2013

TTNET'in Altyapı Sorununun Cezasını Ben Çekiyorum!

16 mbps'lik interneti adres değişikliğimden dolayı taşımak durumunda kaldım. Fakat yeni yerleşim yerinde bu hızı sağlayacak altyapı olmadığını bizzat eve çağırdığım TTNET teknik elemanlarından öğrendim ve taahhüdümü bu yüzden bozabileceğimi söylediler. Bunun için başvurduğum müşteri temsilcileri, taahhüdün ancak üst paketlere geçişte bozulabileceğini, alt pakete geçişte bozulamayacağını söylediler.

Şu anki hızımı kaldırmayan altyapı herhangi bir üst paketi kaldırmayacağı için üst paket almanın çok mantıksız olacağı açıkken, bu konuda herhangi yardımda bulmadılar. Altyapıdan kaynaklanan internet kesintisi her akşam devam etmektedir.

Tufan 47 Okunma

Cevaplar

 • Tufan04 Eylül 2013

  TTNET sadece ulaşamdık diye bir mail bildirimi yapıp herhangi bir çözüm yoluna gitmemiştir ve şu an itibari ile 5 gündür internetim yoktur.Bu gün işyerimden TTNET yüzünden izin alıp Tüketici sorunları hakem heyetine dilekçemi vermek durumundayım belki biraz daha etkili çözüm üretebilirler.

 • Türk Telekom Temsilcisi03 Eylül 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Tufan03 Eylül 2013

  Avukat arkadaşlarımla görüşme halindeyim 5 aydır yarım yamalak verilen hizmet son 3-4 gündür iyileştirme altında daha da kötü bir hal almış ve internet hizmetini uzun süreli kullanamama durumu ortaya çıkmıştır. Bu durum internette işimin olmasına rağmen beni başka çözümler üretmeye itmiş ve mağdur hale düşürmüştür.Para vermeme rağmen karşılığını almamakla beraber internete bağlanabilmek için kendi evimi kullanamamaktayım. Bu utandırıcı durumu ttnet gibi kurumsal zannedilen ama kurumsal şirketin gerekliliklerini yerine getiremeyen bir şirket olmasına bağlıyorum.

 • Tufan03 Eylül 2013

  gelişmiş bir teknoloji çağını yaşadığımız bu süreçte ttnet gerek altyapı gerek fiyat gerek teknik servis gibi çoğu alanda 3. dünya ülkelerine yaraşır bir tavır sergilemektedir.Ülkemde böyle bir servis verildiği için utanıyorum.

 • Türk Telekom Temsilcisi31 Ağustos 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön