26 Ağustos 2013

TTNET'in Aklı 4 Yıl Sonra Başına Gelmiş!

Mersin Türk Telekoma gidip tüm borçlarını ödeyip aboneliğimi kapattırmıştım. Özellikle de sordum başka borç gelir mi diye yok dediler, yinede güvenmeyip internetten 2-3 ay kontrol de etmiştim borç yok görünüyordu.

Şimdi aradan 3-4 yıl geçmiş, bana "31.08.2013 tarihine kadar gecikme bedeli hariç 33,84 TL" borcunuzu ödeyin diyorsunuz. Şimdiye kadar neredeydiniz TTNET? Faiz işletmek için mi beklediniz?

Ahmet 93 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön