05 Şubat 2014

TTNET'in Adil Olmayan Avukatları

Ben yaklaşık 5 yıl önce yukarıda belirttiğim telefona bağlı olan TTNET aboneliğinin faturalarını ödeyerek kapattım. Yaklaşık 5 yıl sonra maaşıma 224 tl haciz göndermişler beni uyarmadan. Hukukçularını aradım. Bana ulaşamadıklarını söyleyerek gülünç bir duruma düştüler çünkü herkes gayet iyi bilir ki Telekom 2 adet telefon numarası alıyor ve ben yaklaşık 15 yıldır aynı adreste oturuyorum.

Bana ulaşamayan hukuk bürosu muhtarımıza kağıt gönderdiğini söylediler. Sanki onlara muhtarın borcu varmış gibi. İşin daha vahim tarafını yazacağım şimdi. 224 tl maaş haczi koyulan evraklar çalıştığım iş yerine gitmiş. Ben onu ödemek için Avcılar Telekom'a gittiğimde borcumun 315 tl olduğu söylendi.

Bu nasıl adalet, hukuk?

Abdul 59 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön