30 Ocak 2014

TTNET'in Adil Kullanım Ayıbı

İnternet paketiniz sınırsız internet adı altında her ay 63. 00 tl ödemem rağmen bugün İnternette dolaşırken kendiliğinde bir sekme açılıp ''inernet paketinizin aylık adil kullanım noktasını aşmış olmanız sebebi ile içinde bulunduğumuz aydan kalan günlerdeki internet hızınız 3 mpbs olarak güncellenmiştir.'' Benim anlamadığım, sınırsız kota denilerek satılan pakette aylık adil kullanım noktasını nasıl aşmış oluyorum?

Madem sınırlı neden sınırsız diye müşteriye sunuyorsunuz?

Hüseyin 191 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön