05 Aralık 2013

TTNET'in Açıklayamadığı Fazla Faturalar!

29 eylül 2013 tarihinde kullanmış olduğum kotalı yalın Adsl paketimi kotasız hale geçirmek için başvurdum. TTNET müşteri temsilcisi gerekli bilgileri aldıktan sonra işlemin gerçekleştiğini ve bundan sonraki ay (ekim) 69 TL olarak faturamı ödeyeceğimi belirtti.

Ancak; ekim ve kasım aylarındaki faturam 114 TL (kota aşımı) tahsil edildi. Bu 2 ay içerisinde defalarca TTNET ile görüşmem oldu. Defalarca şikayet kaydı açtılar ancak 1 defa bile tarafıma dönüş olmadı. (operatörü kotasız'a neden geçemediğimi sorduğumda cevabı : sistem reddetmiş oldu. Sistemin reddettiğini ne müşteri olarak ben biliyorum, ne de kendileri)

Afsin B. 49 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Müşteri Temsilcisi11 Aralık 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Afsin B.10 Aralık 2013

    Sorunum çözülmemekle birlikte açmış oldugum 10.kayıda da herhangi bir geri dönüş olmadı. Sadece şikayet kaydı açabilen bir IT sistemlerine sahip olduklarını düşünüyorum.

  • Türk Telekom Müşteri Temsilcisi05 Aralık 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön