31 Ağustos 2013

TTNET'in 50 Gündür Çözemediği İnternet Bağlantı Sorunum!

Yaklaşık 50 gündür sayısı neredeyse 20'yi bulacak arıza kaydı bırakmama rağmen TTNET firması tarafından sorunuma bir çözüm getirilemedi. Henüz taahhütte bulunmamış olduğum 4 aylık süreç içinde hiç bir internet sorunu yaşamaz iken, gelen reklam Sms'leri ve aramalardan sonra taahhütlü paketlerden birine geçiş yapmaya karar verdim.

İşte bütün sorunlar da bu dönemde başladı. Yaklaşık 2 aydır bu taahhütte benim bir ihlalim olmaz iken, TTNET vermiş olduğu hız ve kesintisiz internet taahhüdünü yerine getirememektedir.
5 iş günü içinde sorunum çözülmez ise var olan akdi bozmak için tüketici mahkemesine gideceğimi buradan bildiriyorum.

Önder 47 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön