03 Eylül 2013

TTNET'in 3 Yıl Sonra Gönderdiği Borç!

2009 aralık ayında iptal ettirdiğim TTNET aboneliğime, 3 yıl sonra borç çıkarıldı. Abone iptalinde herkes bilir, tüm borç sıfırlanmadan, iptal olmaz. Eve geldiğinizde bağlantı kesilmiştir. Son faturanın abonelikten ayrıldıktan sonra çıkarıldığı, çıktıysa da bana neden 3 yıl sonra borç olarak, faiziyle gönderildiği, takdire şayandır. Burada bir kötü niyet vardır kaç kat fazlasını hukukta harcayacağım belki ama tüm kanuni haklarımı arayacağımı.

Yıldız 68 Okunma

Cevaplar

  • Yıldız 06 Eylül 2013

    DİRENÇ kırmak için mücadelede veriyorlar

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön