03 Eylül 2013

TTNET'i Kapattırdıktan 7 Yıl Sonra Borç Geldi!

Geçen hafta TTNET avukatı tarafından yazılmış bir mektup geldi. 01.09.2006 yılında kapattırdığınız TTNET aboneliğimin gecikme ücreti hariç 49 TL borcu olduğu ve 2 hafta içerisinde ödemem gerektiği belirtilmiş. Böyle bir mantık var mı? Bugüne kadar böyle bir borç varsa neden bildirilmedi. 7 yıl sonra ben ödeme kağıtlarımı nereden bulup ta hakkımı savunacağım?

Serdar 80 Okunma

Cevaplar

 • Türk Telekom Temsilcisi05 Eylül 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Serdar 05 Eylül 2013

  Son mesajımdan sonra arandım. Kapattırma işleminden sonra fatura iletildiğini bildirdiler. Daha detaylı bilgi için bağlı bulunduğumuz telekom müdürlüğüne gitmem gerekiyormuş. Bu çok bilgilendirici cevap için teşekkür ederim.

 • Serdar 05 Eylül 2013

  sonuç? bilgilendirmeniz benim itiraz etme süremin önünemi geçecek?

 • Türk Telekom Temsilcisi03 Eylül 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön