TTNET'i Aramaktan Bıktım!

Bekir Ö. |

İnternet hızım çok düşük. 8 megabite kadar olan bağlantıyı kullanıyorum ve hızım 1 megabit. Her aradığımda farklı şeyler söylüyorlar hızım onlarında söylediği üzere 4 megabiti görüyor ancak
4 megabitten eser yok 1 megabitle süründürüyorlar.

TTNET'i her aradığımda pişman ediyorlar hızım 3 iken neden 4 olmuyor diye arıyorum 2'ye düşürüyorlar. 2 iken arıyorum 1'e düşürüyorlar. Her seferinde arıza kaydı alıyorlar geri dönüş olacak diyorlar ne geri dönüş oluyor ne de hızda bir iyileştirme.

Gerçekten bıktım altyapınız yetersiz 4 görüyor diyorlar 1 veriyorlar. Kendi altyapıları kötü ve bizi mağdur ediyorlar. Sorun altyapı ise santralin yenilenmesini istiyorum. Yeter artık her ay 50 TL'ye sürünen internet!

Etiketler :

Bağlantı Hızı Haksız / Yüksek Ücretlendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Ağustos
  11:06

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.