02 Eylül 2013

TTNET'e Verdiğimizi Bedelin Karşılığını Alamıyoruz!

Çengelköy Kuleli mahallesi olarak Kandilli santraline çok yakın oturmamıza rağmen aldığımız hizmet son derece kötü. Bunu arıza için gelen çalışanlar da bize söylüyor. Kuleli mah. derneği ve Muhtarlığı olarak toplu bir şekilde kaç kere dilekçe verdik. Maalesef hiçbir yanıt alamadık.

TTNET'e 8 Mbps hizmet bedeli ödüyoruz ama aldığımız hizmet 1 Mbps'yi bulmuyor. Verdiğimiz hizmet bedelinin karşılığını almak istiyoruz. Bunun için altyapısal olarak ne gerekiyorsa yapılmasını talep ediyoruz.

Furkan 33 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön