27 Ocak 2014

TTNET'e Ulaşmak Mümkün Değil!

Allah sizi sadece bildiği gibi yapsın. Başka bir şey söylemiyorum. Aradığımda tahmini bekleme süresi 1 dakika diyor toplam 46 dakika 53 sn bekledim. Kapattım 2 kere aradım. Birinde 23 dk 56 saniye birinde 46. dakika 53 sn bekledim. Bu telefon faturalarını kim ödeyecek? 20 tl kontörüm gitti. Aramaktan bıktım.

İnternetim bir 3 mbıt bi 5 mbıt 20mbıt lik internet alıyoruz, 3 mbıt ınternet kullanıyoruz. 4 gündür erişemiyoruz. Böyle saygısızlık görmedim ben. El değiştirdi değiştireli bu TTNET çok kalitesiz hizmet vermeye başladı. Onları budan kınıyorum ve bana ulaşmalarını istiyorum. Sinirden kuduruyorum şu an. Sağa sola saldırasım var, sinir krizleri geçiriyorum.

Ali 106 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön