18 Eylül 2013

TTNET'e Tüm Üyeliklerimi Kapatmak İstedim Avukatlık Oldum!

Mart ayında taşındım, Telekom'a TTNET ADSL, Tivibu ve Telefon için ayrı dilekçeler ile kapanması için başvurdum. Mayıs ayında e-mail adresime faturaların geldiğini gördüm tekrar Pendik Telekom'a gittim sadece Tivibu'nun kapandığını söylediler tekrar kapatma için dilekçe verdim ve kullanmadığım nisan mayıs faturalarını ödedim ki Türk Telekom'dan kurtulayım.

ADSL'i kapatmam için kampanyadan faydalandığım tutarı da size on gün içinde telefon ile bildirilecek dendi. Ne arayan ne soran bizde çalışıyoruz zırt pırt Telekom'a gidecek durumumuz yok.

Eylül ayında eski iş yerime avukat yazısı geliyor ve ben borcumun avukatlık olduğunu öğreniyorum, her türlü kampanyadan bizi haberdar eden Telekom borcumuzu neden bize bildirmiyor?

Okan 82 Okunma

Cevaplar

  • Okan 21 Eylül 2013

    kesinlikle bir daha telekom a üye olmuyacağım,hiç bir hizmetinden bedelsiz bile olsa faydalanmıyacağım.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön