02 Eylül 2013

TTNET'e Borcum Varmış!

6 ocak 2010 tarihinde son bulan üyeliğim ile ilgili olarak TTNET gibi bir firmanın aradan geçen 3,5 yıl sonra 26,12 TL borcun var öde demesi trajikomik bir durumdur;
Sayın TTNET yetkilileri;

1- 2010 yılı ocak ayında kapanan aboneliğin hesabını aynı yıl yapmaktan yoksun musunuz? Borcum vardı ise neden 2010 yılında işlem yapmadınız?

2 - 2012 yılında cep telefonuma 11 TL alacağın var diye mesaj gönderdiniz, gittik alacağı bırak üzerine 30 küsür TL para ödedik, bütün bunlardan vazgeçtik şimdi tekrar borcun var diye postayla bildirim yapmaya çalışıyorsunuz,

3 - Yaptığınız bu davranışın sorumluluk ve samimiyet den uzak olduğu ortadadır, firmanıza herhangi bir borcum bulunmamaktadır.

Mehmet 58 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön