12 Aralık 2014

TTNET'e Bedelini Ödediğimiz Hizmeti Alamıyoruz.

Aldığımız hizmetin tarifesi 75 GB / 16 mb/s olan sınırsız paket kullanıyorum ve indirimli demelerine rağmen her ay 72 TL fatura ödüyorum ve aldığım hizmetteki bağlantı hızımız 8-9 mb/s geçmiyor. Bununla ilgili aradığımızda ise başlarından savmak için bilgisayarcı çağırın teknik destek alın gibi şeylerle konuyu kapatıyorlar.

16 mb/s kullanım için altyapımız ve tesisatımız her şekilde uygun ama bu hizmeti sağlamıyorlar. Aynı zamanda da yeni taahhüt belirlememize rağmen tekrar tekrar taahhüt yapalım diye arayıp duruyorlar. Bunların birbirinden haberleri yok. Biz işlem yaptırmak istediğimizde ise sistemde şöyle sistemde böyle diyorlar. Lütfen yardımcı olur musunuz?

Haşim 108 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Aralık 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Aralık 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön