23 Ocak 2014

TTNET'e Başvuralı 2 Ay Oldu Ama Sonuç Yok

18 Aralık 2013 tarihinde TTNET'e internet hizmeti için başvuruda bulundum. 1 hafta sonra evraklar kargo ile geldi doldurdum ve geri gönderdim. 1 hafta geçti müşteri ilişkilerini aradım başvurunuz inceleniyor cevabı aldım. 1 hafta daha geçti yine aradım yine aynı cevabı aldım. 1 hafta daha geçti yine aynı cevabı aldım. Sonunda takipsizlikten başvurumun iptal edildiğini öğrendim. Gidip tekrar başvuruda bulundum. ikinci başvurumdan sonra 2 hafta geçti.

Müşteri ilişkileri teknik servis gelip bağlantı yapacak diyor ancak halen ne gelen ne arayan var. 21. yüzyılda internet bağlatmak bu kadar zor olmalı mı? para verip hizmet satın almak isteyip alamıyor olmak oldukça ironik bir durum.

İpek 41 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön