24 Ocak 2014

TTNET'e Abone Olamamak!

31.12.2013 de TTnet Güllük Antalya şubesinde TTnet ve telefon hizmeti alabilmek için başvurdum. Bana 2 ile 8 iş günü içinde bağlantının sağlanacağını söylediler. Bu gün 23.01.2014 halen ne gelen ne giden var. 2 kez çağrı merkezine 1 kez de Güllük Antalya şubesine gittim konuyla alakalı sebebini sordum. Bu güne kadar aldığım tek yanıt şikayetiniz takip altında. Başka bir sebep soruyorum. Aynı cevap şikayetiniz takip altında.

Daha ne kadar takip edeceksiniz?

Çağlar 51 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön