09 Eylül 2013

TTNET'e 3 Yıl Önceye Ait Borcum Varmış Haberim Yok!

1893030873 hesap numaralı kullanıcınızdım. Bundan 3 yıl önce kapattığım İnternet hizmetine dair eve borç geldi. faiziyle birlikte 48. 66 TL. bu kadar süredir haberim olmayan bir borç nasıl olur? borcumu kapatmadan TTNET üyeliğimi nasıl kapatırsınız? Borçla ilgili bayii arıyorum; genel müdürlüğü ara diyor, genel müdürlük; hukuk bürosunun telefonunu veriyor. Hukuk bürosu telefonunu açmıyor?

Eren 69 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön